Höstschemat  2017


Aerobicsalen:                                                            Spinningsalen:

Måndag:                                                                     Måndag:

9.00 Seniorträning 60 min - Kalle                           06.15 Spinning 45 min - Marie P (tagg + kod)

12.15 Lunch-Tabata 30 min - Kalle                        17.30 IndoorWalking 45 min - Viktoria

17.15 BODYPUMP 60 min - Ann-Sofie                   18.30 Spinning 60 min - Christian

18.25 CXWORX 30 min - Carina                                    

19.10 Yinyoga 30 min - Lina (ojämna veckor)

19.10 Hathayoga 60 min - Maria (ojämna veckor)

19.45 Ashtangayoga 60 min - Lina (Ojämna veckor) tagg + kod


Tisdag:                                                                       Tisdag:

09.00 Yinyoga 45 min - Lina                                   17.35 IndoorWalking intensiv 30 min - Marie F

16.55 Tabata 30 min - Kalle                                         18.10 SPRINT 30 min - Ylva

18.40 RPM (spinning 45 min - Marie F                  18.50 RPM (spinning) 45 min - Marie F

17.35 BodyAttack 45 min - Mariell                                 

18.25 BODYBALANCE 45 min - Mariell

19.20 BODYPUMP 60 min - Marie P


Onsdag:                                                                      Onsdag:

09.00 CXWORX 30 min - Carina                      17.20 Spinning 45 min - Marie P

17.15 BODYPUMP 45 min - Ylva                            18.15 Activio Spinning 45 min - Ylva

18.10 Fitnessbox 60 min - Olivia                            19.10 IndoorWalking 45 min - Jennelie

19.20 Booty H.I.I.T 30 min - Olivia

20.00 Cirkelträning 50 min - Kalle (tagg + kod)


Torsdag:                                                                        Torsdag:

06.10 BodyPump 45 min - Ann-Sofie (tagg + kod) 17.45 SPRINT 30 min - Marie F

09.00 Zumba Gold 45 min - Ljubica                         18.30 Spinning 60 min - Christian

17.00 Hathayoga 45 min - Maria

17.50 BODYCOMBAT 60 min - Ann-Sofie

19.00 Booty-Cirkel 45 min - Olivia

19.55 BODYBALANCE 60 min - Mariell (tagg + kod)


Fredag:                                                                             Fredag:

09.00 Yinyoga 45 min - Lina                                         17.00 SPRINT 30 min - Magnus/Marie F (tagg + kod)

16.25 BODYCOMBAT 30 min - Ann-Sofie

17.00 Booty 30 min - Olivia (tagg + kod)

17.40 CXWORX 30 min - Linn (tagg + kod)


Lördag:                                                                                    Lördag:                                                                   

09.00 BODYPUMP - Ann-Sofie                                            09.00 Spinning 55 min - Marie P

10.10 BODYCOMBAT 45 min - Ylva                                    10.10 IndoorWalking 45 min - Viktoria

11.05 Cirkelträning 50 min - Kalle

 


Söndag:                                                                                      Söndag:

9.00 Zumba Fitness - Izabela (tagg + kod)                          09.30 SPRINT 30 min - Marie F (tagg + kod)

10.10 GRIT Strenght 30 min - Magnus (tagg + kod)

16.30 Fitnessbox 60 min - Olivia (tagg + kod)